0
0
0

Вкладиш дзеркала лівий Ауді А4 Б8 08-10 FPS обігрів сфера голубе | Купити на AvtoLot.com.ua

Відгуки:
(0)
  • Код товару: FP 6409 M11
  • Артикул: FP 6409 M11-25248
  • Наявність: Предзаказ
1 060.00грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Автодеталь: Вкладиш дзеркала
Марка: Audi
Модель: A4 B8
Виробник: FPS
Кроскод: 3T0857521A
Гарантії та безпека

Перелік усіх гарантій на товар та безпечну угоду

Вкладиш дзеркала лівий з обігрівом сфера голубе для Ауді А4 Б8 08-10 FPS. Якісна запчастина замінює оригінальний дзеркальний елемент з повною відповідністю. Забезпечує безперешкодну роботу дзеркала в будь-яку погоду. Купуйте відмінну якість та надійність на AvtoLot.com.ua.

Теги: Вкладиш Audi, Вкладиш дзеркала лівий, вкладиш дзеркала, скло дзеркала, елемент дзеркала, дзеркальний елемент, вставка дзеркала, Ауді А4 Б8, Київ, Україна, обігрів, сфера, голубе, запчастини, автомобільні запчастини, AvtoLot.com.ua

Характеристики
Автодеталь
Автодеталь Вкладиш дзеркала
Марка
Марка Audi
Модель
Модель A4 B8
Виробник
Виробник FPS
Кроскоди
Кроскод 3T0857521A
Рік випуску авто
Рік випуску авто 2008, 2009, 2010
Переваги покупки Автодзеркала у Нас

Інтернет-магазин автозапчастин AvtoLot.com.ua надає можливість вигідно купити не лише автомобільне дзеркало бічного вигляду в зборі, але і будь-яку деталь даного вузла.


Це означає, що Наша компанія розбирає нові автодзеркала доставлені із складів постачальника і займається продажем не лише таких запчастин, як: вкладиш дзеркала, кришка дзеркала, скло дзеркала, покажчик поворотів дзеркала, дзеркальний елемент...,

але і таких як: корпус автодзеркала, кронштейн дзеркала, електричний привід дзеркала, рамка дзеркала, вузол автоматичного складання дзеркала і інших елементів, які не можливо купити в новому вигляді ні в одній автокрамниці Києва і України.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.