0
0
0

Вкладиш дзеркала правий Ауді А4 Б8 08-10 з обігрівом та голубим відтінком від виробника FPS

Відгуки:
(0)
  • Код товару: FP 6409 M12
  • Артикул: FP 6409 M12-25256
  • Наявність: Предзаказ
960.00грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Автодеталь: Вкладиш дзеркала
Марка: Audi
Модель: A4 B8
Виробник: FPS
Кроскод: 4F0857536AE
Гарантії та безпека

Перелік усіх гарантій на товар та безпечну угоду

Купуйте вкладиш дзеркала правого боку Audi A4 B8 08-10 з обігрівом та сферичним голубим відтінком від виробника FPS на AvtoLot.com.ua. Цей вкладиш дзеркала дозволяє замінити пошкоджений елемент дзеркала, щоб повернути нормальний вид вашому автомобілю та зберегти безпеку на дорозі. Виріб виготовлений з високоякісних матеріалів та забезпечує максимальну якість зображення. Завдяки обігріву вкладиш дзеркала захищається від замерзання та забезпечує безперешкодну видимість навіть в холодну пору року.

Теги: Вкладиш дзеркала Audi, Вкладиш дзеркала правий, вкладиш дзеркала, скло дзеркала, елемент дзеркала, дзеркальний елемент, вставка дзеркала, обігрів, сферичний, голубий, Audi A4 B8, Ауді А4 Б8

Характеристики
Автодеталь
Автодеталь Вкладиш дзеркала
Марка
Марка Audi
Модель
Модель A4 B8
Виробник
Виробник FPS
Кроскоди
Кроскод 4F0857536AE
Рік випуску авто
Рік випуску авто 2008, 2009, 2010
Переваги покупки Автодзеркала у Нас

Інтернет-магазин автозапчастин AvtoLot.com.ua надає можливість вигідно купити не лише автомобільне дзеркало бічного вигляду в зборі, але і будь-яку деталь даного вузла.


Це означає, що Наша компанія розбирає нові автодзеркала доставлені із складів постачальника і займається продажем не лише таких запчастин, як: вкладиш дзеркала, кришка дзеркала, скло дзеркала, покажчик поворотів дзеркала, дзеркальний елемент...,

але і таких як: корпус автодзеркала, кронштейн дзеркала, електричний привід дзеркала, рамка дзеркала, вузол автоматичного складання дзеркала і інших елементів, які не можливо купити в новому вигляді ні в одній автокрамниці Києва і України.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.